KONST / Litografier / Serigrafi 13713603
nr 1371 3603
Lennart Rodhe
(1916-2005), Sverige
Serigrafi, Komposition. Signerad, numrerad 43/50. Motivet: ca 12x9,5 cm. Bladets mått: 24x19 cm, oramat löst blad
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
måndag 11 januari 2021
kl 19:49:03
100 kr
150 kr
250 kr
300 kr
350 kr
400 kr
450 kr
6
Lennart Rodhe
Läs mer om Lennart Rodhe